FOTOSTUDIJOS NUOMOS
KAINA

Į studijos nuomos kainą visada įskaičiuotas geras oras, WiFi ir naturali kava
Dienomis 8 - 20 val.
2 valandos 25€
Papildoma valanda 10€
Visa diena (8 val.) 70€
Vakarais nuo 20 val.
15€ už valandą
MŪSŲ TAISYKLĖS
1. Rezervavimas
1.1. Studija turi tėisę paprašyti jūs atlikti 50% išankstinį mokėjimą mažiausiai prieš trys dienas iki nuomos dienos. Jei išankstinis mokėjimas nebus atliktas, studija pasilieka teisę atšaukti rezervaciją.
1.2. Tris dienas iki nuomos dienos galima nemokamai atšaukti rezervaciją. Jei rezervacija atšaukiama prieš vieną arba dvi dienas iki numatytos fotografavimo dienos, bauda yra 50% studijos nuomos kainos. Jei nuoma atšaukiama numatyto fotografavimo dieną arba jūs neatvykote, bauda yra 100% studijos nuomos kainos.
2. Bendrosios taisyklės
2.1. Studijoje prašome būti tik su gatvėje neavėtais batais, galite naudoti mūsų tapkutes arba atsinešti savo.
2.2. Studijoje galite būti tik tuo metu, kuri užsisakėte. Jūs galite pratęsti studijos nuomą, jei nera klientų po jūsų. Minimalus pratęsimo laikas - 1 valanda/10€.
2.3. Fotografavimą turite baigti minimaliai už 5 minutės iki rezervuoto laiko pabaigos, kad turėtumėte laiko surinkti savo daiktus, o mes patikrintume įrangą ir paruošime studiją kitiems klientams. Jei jūs nespėjote palikti studiją iki jūsų laikos pabaigos ir iki kitų klientų laiko pradžios, bauda už pavėluotą darbo baigimo yra 40 eurų.
2.4. Maksimalus žmonių skaičius studijoje yra 6, mokestis už kiekvieną papildomą dalyvį yra 1,5€ /val. Fotosesijos dalyviai yra visi tie, kurie yra studijoje.
3. Fonai
3.1. Popieriaus fonai yra eksploatacinės medžiagos.
3.2. Visada nemokama studijoje - naujas švarus popieriaus fonas ant sienos.
3.3. Paprastai studija gali jums pasiūlyti nemokamą foną ant grindų. Neapmokėtame fone galite vaikščioti tik su bateliais, nepaliekančiais žymių ar žalos (aštriais kulnais). Studijoje visada galite rasti lipnį juostą, padams užsandarinti, yra galimybė nusiplauti batus.
3.4. Švaraus popieriaus fono naudojimas ant grindų ar fono sugadinimas, kurį suteikia studija, bus mokama - 8 eurų už metrą. Žalos atveju suma apskaičiuojama nuo fono krašto iki žalos pabaigos.
3.5. Tik administratoriai gali susirangyti ar pakeisti popieriaus fonus studijoje. Tai nemokama ir bus daroma tiek kartų, kiek jums reikia.
4. Asmeninės elgesio studijoje taisyklės
5.1. Be administratoriaus leidimo, studijoje draudžiama fotografuoti naudojant miltus, dažus, kibirkštis ir kitas medžiagas, kurios gali užteršti studijos erdvę.
5.2. Fotostudijos patalpose draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, taip pat būti neblaiviems. Už šios taisyklės nesilaikymą numatyta 20 eurų bauda.
5.3. Fotostudijos patalpose draudžiama rūkyti. Už šios taisyklės nesilaikymą numatyta 100 eurų bauda. Jei fotografavimo metu reikia naudoti degius priedus, turite gauti administratoriaus leidimą. Tuo pat metu administratorius pasilieka teisę dalyvauti tokios fotosesijos metu.
6. Įranga
6.1. Į studijos nuomos kainą įeina studijoje nurodyta įranga.
6.2. Į fotostudijos nuomą neįskaičiuota fotoaparato nuoma. Už papildomą mokestį galite rezervuoti fotoaparatą, tačiau turėsite naudoti savo atminties kortelę.
6.3. Sugedus ar apgadinus studijos turtą, turėsite padengti nuostolius.
Prašome palikti studiją tokios pat būklės, kokia ji buvo prieš jums pradėjus darbą. Naudodamiesi fotostudijos paslaugomis, jūs automatiškai sutinkate su fotostudijos taisyklėmis.
+370 61623416
info@sova.lt
Basanavičiaus g. 29, Vilnius
Informuojame, kad sova.lt svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Close